قوانین خرید

مشتریان گرامی باعرض خوش آمدگویی به فروشگاه اینترنتی سامان خرید، شما می‌توانید تاسقف ۵۰ ملیون تومان کالا یا خدمات مورد نیاز خود را بصورت اقساطی از طریق سامان خرید با ارائه مدارک ذیل خریداری نمایید: 
1- تمامی کارمندان شاغل، بازنشسته و مستمری بگیران با ارائه آخرین فیش حقوقی مهرشده و پرینت گردش حساب ۳ ماهه حقوقی 
2- تمامی حقوق بگیران بخش های غیر دولتی معتبر با ارائه کپی دوماهه آخر سابقه بیمه اجباری و معرفی نامه با ذکر میزان حقوق از محل کاریافیش حقوقی مهر شده  و پرینت گردش ۳ماهه حسابی که حقوق به آن واریز می‌شود. 
3- مشاغل آزاد با ارائه تصویر پروانه یا مجوز کسب و کار و پرینت گردش ۳ ماهه مربوط به دو حساب فعال 
توجه ۱- کپی شناسنامه صفحه اول و دوم و یک برگ چک صیادی مربوط به خریدار یا اقوام درجه یک به مبلغ دو برابر اعتبار تخصیصی در وجه فروشگاه بعنوان ضمانت پرداخت اقساط مورد نیاز است . در خصوص مشاغل آزاد چک صیادی باید متعلق به شخص خریدار باشد. 
توجه ۲ - مشتریان گرامی با مدارک فوق الذکر تا سقف ۱۰ ملیون تومان قادر به خرید اقساطی می باشید برای خرید های بالاتر از آن به ازاء هر ۱۰ ملیون معرفی یک نفر ضامن با مدارک و شرایط بالا الزامیست.

4-شرایط پرینت گردش حساب بانکی:حداقل موجودی حساب روزانه حدودا ۲۵ روز از هر ماه،معادل قسط مشتری باشد.معرفی  چند حساب بانکی برای نشان دادن گردش حساب مورد قبول میباشد.
5- ضمانت طلا جهت خرید اقساطی پذیرفته می شود.  
6- مشتریان گرامی می‌توانند تا سقف ۵۰ ملیون تومان نسبت به خرید طلا یا سکه بدون چک و ضامن وبا ضمانت خود طلا بصورت اقساطی اقدام نمایند.  
توجه ۳- مدارک مورد نیاز جهت ضمانت پرداخت اقساط قابل انعطاف و مذاکره با مدیریت فروشگاه می باشد. 
توجه ۴- ارائه مدارک فوق به تنهایی فروشگاه را ملزم به فروش اقساطی کالا و خدمات نمی کند مشتری می‌بایست فاقد چک برگشتی بوده و مدارک ارائه شده مورد پذیرش واحد اعتبار سنجی فروشگاه باشد.
ضوابط مربوط به نحوه تحویل، مرجوعی و ضمانت کالا:

نظر به اینکه فروشگاه سامان خرید یک فروشگاه اینترنتی میباشد که کالاهای آنرا تامین کنندگان تهیه می‌کنند و مشتریان در انتخاب فروشگاه و تامین کننده کالا و معرفی آن به سامان خرید آزادی عمل دارند در این بین سامان خرید بعنوان واسطه نقش تامین اعتبار جهت خرید نقدی کالا و سپس فروش اقساطی به مشتریان دارد لذا تمامی مشتریان سامان خرید ضمن عقد خارج لازم که شفاها به اقرار بین طرفین منعقد گردید ملزم و متعهد می‌گردند در صورت بروز هرگونه عیب ، ایراد، خرابی و آسیب در کالا و یا هرگونه مشکلات حقوقی مربوطه از جمله انتخاب کالای قاچاق توسط مشتریان یا قیمت نقدی بالا و کلا هر نوع مشکلی بهر دلیل، مستقیما به تامین کننده آن یا شرکت گارانتی کننده کالا مراجعه نمایند و حق رجوع به سامان خرید نخواهند داشت در این خصوص تمامی مشتریان هرگونه ادعای حقوقی و کیفری بر علیه سامان خرید را از خود سلب و ساقط می‌نمایند. همچنین در خصوص نحوه ضمانت کالا و شرایط مرجوعی آن و قوانین مربوطه می‌بایست اطلاعات کامل از تامین کننده کالا دریافت نموده و ملزم و متعهد به آن باشند.

قوانین و ضوابط مربوط به فروش خدمات:

نظر به اینکه مشتریان سامان خرید در انتخاب مراکز خدماتی و معرفی آن به فروشگاه سامان خرید آزادی عمل داشته و در این بین سامان خرید فقط بعنوان واسطه نقش خرید نقدی خدمات و فروش آن بصورت اقساطی به خود مشتری و تامین اعتبار مربوطه دارد لذا مشتری با علم به این موضوع ضمن عقد خارج لازم که شفاها به اقرار بین طرفین منعقد گردید ملزم و متعهد میباشد در صورت بروز هرگونه مشکلی ، آسیب و ضررمالی یا جانی به خود،مستقیما به مرکز یا فرد ارائه دهنده خدمات مراجعه نموده و حق رجوع به سامان خرید نخواهد داشت در این خصوص هرگونه ادعای حقوقی و کیفری بر علیه سامان خرید از خود سلب و ساقط می‌نماید. مشتری ملزم و متعهد میباشد که در هنگام دریافت خدمات، ضمانت‌های لازمه از مرکز یا فرد ارائه دهنده خدمات دریافت نماید.

تبصره: در تمامی موارد بالا در صورت بروز مشکل در کالا یا خدمات ارائه شده با توجه به مطالب مطروحه مشتری می‌بایست اقساط خودرا منظم به فروشگاه سامان خرید بپردازد و حل مشکل بصورتی که عنوان شد پیگیری نماید.